ImageCache Actions (7.x-1.11) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Center
mr: मध्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
