ImageCache Actions (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Center
nl: Gecentreerd

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Top
nl: Bovenaan

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Text
nl: Tekst

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Effects
nl: Effecten

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: duplicate
nl: duplicaat

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: scale
nl: Schaal = 1 : ${scaleDenom}

en: Fill Color
nl: Vulkleur

en: Enter no color value for transparent. This will have the effect of adding clear margins around the image.
nl: Geef geen kleurwaarde in voor transparantie. Dit geeft het effect van marges rond de afbeelding.

en: Enter a value in pixels or percent
nl: Voer een waarde in pixels of procenten in

en: Relative size
nl: Relatieve grootte

en: left difference
nl: verschil links

en: right difference
nl: verschil rechts

en: X offset
nl: X-offset

en: Y offset
nl: Y-offset

en: opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Opacity: 0-100.
nl: Ondoorzichtigheid: 0-100.

en: file name
nl: bestandsnaam

en: Angle: The angle in degrees, with 0 degrees being left-to-right reading text. Higher values represent a counter-clockwise rotation. For example, a value of 90 would result in bottom-to-top reading text.
nl: Hoek: De hoek in graden, waarbij 0 graden resulteert in een tekst van links naar rechts. Hogere waarden geven een draaiing tegen de klok in. Bijvoorbeeld een waarde van 90 levert een tekst op welke van onder naar boven dient te worden gelezen.

en: Transparent
nl: Transparant

en: Negative Image
nl: Negatieve afbeelding

en: Choose to save the image as a different filetype.
nl: Keuze om de afbeelding als een ander bestandstype op te slaan.

en: Alpha Transparency
nl: Alpha transparantie

en: Adjust transparency.
nl: Transparantie aanpassen

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Adjust
nl: Aanpassen

en: File format
nl: Bestandsformaat

en: Convert to
nl: Converteren naar

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: copy
nl: kopieer

en: Angle
nl: Hoek

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Opacity: 1-100.
nl: Ondoorzichtigheid: 1-100.

en: Font file name
nl: Bestandsnaam van lettertype

en: Opacity must be a number between 1 and 100.
nl: De ondoorzichtigheid moet een waarde hebben tussen 1 en 100.

en: export
nl: exporteer

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: radius
nl: straal

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en:  <b>under</b> image
nl:  <b>onder</b> afbeelding

en:  <b>over</b> image
nl:  <b>boven</b> afbeelding

en: Opacity: 0-100. Be aware that values other than 100% may be slow to process.
nl: Ondoorzichtigheid: 0-100. Wees er op verdacht dat waarden minder dan 100% een mogelijk lange verwerkingsduur kunnen hebben.

en: final dimensions
nl: uiteindelijke afmetingen

en: Custom action
nl: Aangepaste actie

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: !name must be a hexadecimal color value.
nl: !name moet een hexadecimale waarde van een kleur zijn.

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Use PHP for settings
nl: PHP voor de instellingen gebruiken

en: Rounded Corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Text source
nl: Tekstbron
