ImageCache Actions (7.x-1.11) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Text
ps: متن

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style name
ps: ډول نوم
