ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Center
hr: Centar

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Text
hr: Tekst

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: X offset
hr: X otklon

en: Y offset
hr: Y otklon

en: Style name
hr: Naziv stila

en: !name must be a hexadecimal color value.
hr: !name mora biti hexadecimalna vrijednost boje.

en: Failed to create style directory: %directory
hr: Nije uspjelo stvaranje direktorija stilova: %directory

en: Use PHP for settings
hr: Koristi PHP za postavke
