ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Center
is: Miðja

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Top
is: Toppur

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Text
is: Texti

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Font size
is: Leturstærð

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Upper case
is: Hástafir

en: Lower case
is: Lágstafir

en: Capitalize each word
is: Byrja hvert orð með hástaf
