ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Top
ka: ზედა

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style name
ka: სტილის სახელი
