ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Center
os: Центр

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт
