ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ
