ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Text
si: වගන්ති
