ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Text
sr: Текст

en: Bottom
sr: Дно
