ImageCache Actions (7.x-1.12) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Center
ur: وسط

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Text
ur: متن
