ImageCache Actions (7.x-1.13) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Center
bg: Център

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Top
bg: Връх

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Text
bg: Текст

en: Bottom
bg: Дъно

en: Media
bg: Медия

en: Right
bg: Дясно

en: Style name
bg: Име на стила
