ImageCache Actions (7.x-1.13) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Center
sk: Na stred

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Top
sk: Navrch

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Effects
sk: Efekty

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: X offset
sk: Odsadenie v osi X

en: Y offset
sk: Odsadenie v osi Y

en: Adjust
sk: Nastaviť

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: !name must be a hexadecimal color value.
sk: !name musí byť farba v hexadecimálnom formáte.

en: Failed to create style directory: %directory
sk: Nepodarilo sa vytvoriť adresár štýlov: %directory

en: Use PHP for settings
sk: Použiť PHP pre nastavenia
