ImageCache Actions (7.x-1.14) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Text
bs: Tekst

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: PHP code
bs: PHP kod

en: Capitalize first letter
bs: Prvo slovo je veliko

en: No transform
bs: Bez promjena

en: Upper case
bs: Velika slova

en: Lower case
bs: Mala slova

en: Capitalize each word
bs: Prvo slovo svake riječi je veliko
