ImageCache Actions (7.x-1.14) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Center
ca: Centre

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Top
ca: Part superior

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: X offset
ca: Desplaçament X

en: Y offset
ca: Desplaçament Y

en: File format
ca: Format del fitxer

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Capitalize first letter
ca: La primera lletra en majúscules

en: Token replacement patterns
ca: Patrons de substitució del token

en: No transform
ca: No transformis

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Lower case
ca: Minúscules

en: Capitalize each word
ca: Posa en majúscules cada paraula

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: !name must be a hexadecimal color value.
ca: !name ha de ser un valor de color en hexadecimal.

en: Failed to create style directory: %directory
ca: No s'ha pogut crear el directori d'estil: %directory

en: Use PHP for settings
ca: Utilitza PHP per a la parametrització
