ImageCache Actions (7.x-1.14) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg
