ImageCache Actions (7.x-1.14) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Top
te: పైన

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
