ImageCache Actions (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: settings
gl: opcións

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: PHP code
gl: Código PHP

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: image
gl: imaxe

en: Transparent
gl: Transparente

en: File format
gl: Formato de ficheiro

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: export
gl: exportar

en: Token replacement patterns
gl: Patróns de sustitución dos símbolos

en: !name must be a hexadecimal color value.
gl: !name debe ser un valor de cor hexadecimal.

en: Use PHP for settings
gl: Usar PHP para a configuración
