ImageCache Actions (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
