ImageCache Actions (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Brightness
kn: ಪ್ರಕಾಶಮಾನ
