ImageCache Actions (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Center
af: Senter

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag
