ImageCache Actions (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Text
am: ጽሁፍ
