ImageCache Actions (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Center
eu: Erdian

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Top
eu: Goian

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Text
eu: Testua

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: duplicate
eu: bikoiztu

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: image
eu: irudia

en: Adjust
eu: Doitu

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: export
eu: esportatu

en: Use PHP for settings
eu: PHP erabili ezarpenentzako
