ImageCache Actions (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Center
oc: Centre

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Top
oc: Naut

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Text
oc: Tèxte

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: PHP code
oc: Còde PHP

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: image
oc: imatge

en: export
oc: exportar

en: !name must be a hexadecimal color value.
oc: !name deu èsser una valor de color en exadecimal.

en: Use PHP for settings
oc: Utiliza PHP per la parametrizacion
