ImageCache Actions (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: export
sq: eksporto
