ImageCache Actions (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி
