ImageCache Actions (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Top
jv: Ndhuwur

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: !name must be a hexadecimal color value.
jv: !name kudu angka heksadesimal kelir.

en: Failed to create style directory: %directory
jv: Gagal gawé gagrag nang direktori: %directory

en: Use PHP for settings
jv: Nggunakake PHP kanggo nyeting.
