ImageCache Actions (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Center
kk: Орта

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Text
kk: Текст
