ImageCache Actions (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Center
lt: Centras

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Top
lt: Viršus

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Text
lt: Tekstas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Transparent
lt: Permatomas

en: File format
lt: Failo formatas

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: export
lt: eksportuoti

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Use PHP for settings
lt: Naudoti PHP nustatymams
