ImageCache Actions (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Center
my: ဗဟို

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်
