ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Center
be: Цэнтр

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: export
be: экспартаваць

en: Style name
be: Назва стылю

en: !name must be a hexadecimal color value.
be: !name мусіць быць шаснаццатковым значэннем колеру.

en: Failed to create style directory: %directory
be: Не ўдалося стварыць тэчку стыля: %directory

en: Use PHP for settings
be: Выкарыстоўваць PHP для наладак
