ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
