ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Center
he: מרכז

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Top
he: עליון

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Text
he: טקסט

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Font size
he: גודל גופן

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: X offset
he: היסט X

en: Y offset
he: היסט Y

en: Convert to
he: המרה ל

en: export
he: ייצוא

en: Token replacement patterns
he: תבניות החלפת אסימונים

en: Export style
he: ייצוא סגנון

en: Style name
he: שם הסגנון
