ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
