ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Center
pl: Środek

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Top
pl: Góra strony

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Text
pl: Tekst

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Effects
pl: Efekty

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Quality
pl: Jakość

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Adjust
pl: Dostosuj

en: File format
pl: Format pliku

en: Convert to
pl: Przetwórz na

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: copy
pl: kopia

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: export
pl: eksportuj

en: Export style
pl: Eksportuj styl

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: !name must be a hexadecimal color value.
pl: !name musi być kodem koloru w systemie szesnatstkowym.

en: Failed to create style directory: %directory
pl: Nieudane utworzenie katalogu stylu: %directory

en: Use PHP for settings
pl: Używaj PHP do ustawień
