ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Top
sl: Na vrhu

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Text
sl: Besedilo

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Image title
sl: Naslov slike
