ImageCache Actions (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Center
vi: Giữa

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Top
vi: Đầu

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Text
vi: Văn bản

en: Bottom
vi: Cuối

en: Effects
vi: Hiệu ứng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: duplicate
vi: tạo bản sao

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: PHP code
vi: Mã PHP

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Brightness
vi: Độ ánh sáng

en: Image title
vi: Tiêu đề ảnh

en: copy
vi: sao chép

en: Angle
vi: Góc

en: export
vi: xuất ra

en: Style name
vi: Tên kiểu

en: !name must be a hexadecimal color value.
vi: !name phải là một mã màu hexa.

en: Failed to create style directory: %directory
vi: Không tạo được thư mục cho kiểu dáng ảnh: %directory

en: Use PHP for settings
vi: Sử dụng PHP cho các thiết đặt

en: Horizontal alignment
vi: Canh hàng ngang

en: Vertical alignment
vi: Canh hàng dọc
