ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Center
ar: المركز

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Top
ar: الأعلى

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Text
ar: نص

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Image title
ar: عنوان الصورة

en: export
ar: تصدير

en: Capitalize first letter
ar: تكبير أول حرف

en: No transform
ar: بدون تغيير

en: Upper case
ar: حروف كبيرة

en: Lower case
ar: حروف صغيرة

en: Capitalize each word
ar: تكبير كل كلمة

en: Style name
ar: اسم النمط

en: !name must be a hexadecimal color value.
ar: يجب أن يكون !name قيمة لون ست عشرية hexadecimal.

en: Failed to create style directory: %directory
ar: فشل في إنشاء مجلدات الأنماط: %directory

en: Use PHP for settings
ar: استخدام PHP للإعدادات
