ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Center
ast: Centru

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Top
ast: Cimeru

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Text
ast: Testu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
