ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Top
bo: འགོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Left
bo: གཡོན

en: Capitalize first letter
bo: ཡི་གེ་དང་པོ་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: No transform
bo: འགྱུར་ལྡོག་མེད

en: Upper case
bo: ཆེ་འབྲི

en: Lower case
bo: ཆུང་འབྲི

en: Capitalize each word
bo: ཡི་གེ་ཡོད་ཚད་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: !name must be a hexadecimal color value.
bo: !name་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཁོངས་བཅུ་དྲུག་གི་ཁ་དོག་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ཡིན་དགོས།

en: Failed to create style directory: %directory
bo: བཟོ་ལྟའི་འཇུག་སྣོད་འདི་བཟོས་མ་ཐུབ་པ། %directory

en: Use PHP for settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ལ་PHP སྤྱོད་པ
