ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Text
eo: Teksto

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo
