ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Center
fa: وسط

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Top
fa: بالا

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Text
fa: متن

en: Bottom
fa: پایین

en: Effects
fa: جلوه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Quality
fa: کیفیت

en: duplicate
fa: تکراری

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Adjust
fa: تنظیم

en: Image title
fa: عنوان تصویر

en: export
fa: صدور

en: Token replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی توکن

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Style name
fa: نام استایل

en: !name must be a hexadecimal color value.
fa: !name بایستی یک مقدار رنگ در مبنای ۱۶ باشد.

en: Use PHP for settings
fa: استفاده از PHP برای تنظیمات
