ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Center
hi: मध्य

en: none
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Import
hi: आयात करें

en: Top
hi: ऊपर

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Text
hi: लेख

en: Bottom
hi: तल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
