ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Center
hu: Középen

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Top
hu: Teteje

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Text
hu: Szöveg

en: Bottom
hu: Alja

en: Effects
hu: Hatások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: duplicate
hu: megkettőzés

en: Font size
hu: Betűméret

en: PHP code
hu: PHP kód

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fill Color
hu: Kitöltés színe

en: Relative size
hu: Viszonylagos méret

en: left difference
hu: baloldali eltérés

en: Enter an offset in pixels.
hu: Eltolás mértéke képpontban.

en: right difference
hu: jobboldali eltérés

en: top difference
hu: felső eltérés

en: bottom difference
hu: alsó eltérés

en: X offset
hu: X eltolás

en: Y offset
hu: Y eltolás

en: opacity
hu: átlátszatlanság

en: Opacity: 0-100.
hu: Átlátszatlanság: 0-100.

en: file name
hu: fájlnév

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Adjust
hu: Beállítás

en: File format
hu: Fájlformátum

en: Convert to
hu: Átalakítás

en: Image title
hu: Kép címe

en: copy
hu: másolás

en: Angle
hu: Szög

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Opacity: 1-100.
hu: Átlátszatlanság: 1-100.

en: Opacity must be a number between 1 and 100.
hu: Az átlátszatlanságnak 1 és 100 közötti számnak kell lennie.

en: export
hu: exportálás

en: Capitalize first letter
hu: Naggyá alakítja az első betűt

en: radius
hu: sugár

en: Individual Corner Values
hu: Független sarokértékek

en: Set Corners Independently
hu: Sarkak egymástól független meghatározása

en: Top Left Radius
hu: Bal felső sugár

en: Top Right Radius
hu: Jobb felső sugár

en: Bottom Left Radius
hu: Bal alsó sugár

en: Bottom Right Radius
hu: Jobb alsó sugár

en: Token replacement patterns
hu: Vezérjel helyettesítési minták

en:  <b>under</b> image
hu:  kép <strong>alatt</strong>

en:  <b>over</b> image
hu:  kép <strong>fülött</strong>

en: final dimensions
hu: végső méretek

en: No transform
hu: Nincs átalakítás

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: Capitalize each word
hu: Naggyá alakít minden szót

en: Style name
hu: Stílus neve

en: !name must be a hexadecimal color value.
hu: !name értékének tizenhatos számrendszerbeli színértéknek kell lennie.

en: Failed to create style directory: %directory
hu: %directory stíluskönyvtár létrehozása nem sikerült

en: Use PHP for settings
hu: PHP használata a beállításokhoz
