ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Center
km: កណ្តាល

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Top
km: កំពូល

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: !name must be a hexadecimal color value.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​តម្លៃ​ពណ៌គោល​ដប់​ប្រាំ​មួយ​ ។

en: Failed to create style directory: %directory
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ថត​រចនាប័ទ្ម​ ៖ %directory

en: Use PHP for settings
km: ប្រើ​ PHP ​សម្រាប់​ការកំណត់​
