ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Center
ne: केन्द्र

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
