ImageCache Actions (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Center
ro: Centru

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Top
ro: Sus

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: PHP code
ro: Cod PHP

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: File format
ro: Formatul fişierului

en: Capitalize first letter
ro: Scrie cu majusculă prima literă

en: No transform
ro: Fără transformare

en: Upper case
ro: Majuscule

en: Lower case
ro: Minuscule

en: Capitalize each word
ro: Scrie cu majusculă fiecare cuvânt

en: Style name
ro: Nume stil

en: !name must be a hexadecimal color value.
ro: !name trebuie să fie o valoare de culoare în format hexazecimal.

en: Failed to create style directory: %directory
ro: Eroare la crearea directorului de stiluri: %directory
