ImageCache Actions (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Text
cy: Testun

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image title
cy: Pennawd delwedd

en: Capitalize first letter
cy: Priflythrennu'r lythyren gyntaf

en: No transform
cy: Dim trawsffurfio

en: Upper case
cy: Achos uchaf

en: Lower case
cy: Achos isaf

en: Capitalize each word
cy: Priflythrennu pob gair
