ImageCache Actions (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Center
el: Κέντρο

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Top
el: Κορυφή

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Text
el: Κείμενο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Capitalize first letter
el: Κεφαλαίο το πρώτο γράμμα

en: Token replacement patterns
el: Μοτίβα αντικατάστασης συμβόλων (tokens)

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: !name must be a hexadecimal color value.
el: Το !name πρέπει να είναι μία δεκαεξαδική τιμή χρώματος.

en: Failed to create style directory: %directory
el: Απέτυχε η δημιουργία του καταλόγου:  %directory των στυλ

en: Use PHP for settings
el: Χρήση της PHP για τις ρυθμίσεις
