ImageCache Actions (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Center
lv: Centrēt

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Top
lv: Augša

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Text
lv: Teksts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Adjust
lv: Pielāgot

en: File format
lv: Faila formāts

en: Convert to
lv: Konvertēt uz

en: copy
lv: kopēt

en: export
lv: eksportēt

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: Token replacement patterns
lv: Marķiera aizvietošanas šablons

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: !name must be a hexadecimal color value.
lv: !name jābūt heksodecimālai krāsas vērtībai.

en: Failed to create style directory: %directory
lv: Neizdevās izveidot stila direktoriju: %directory

en: Use PHP for settings
lv: Lietot PHP uzstādījumiem
